Samochody

na mapie

8 obiektów

TRAVELCOMFORT

adres
80-299 Gdańsk – Osowa, ul. Kielnieńska 178
telefon
58 551-45-44, 502-995-951
e-mail
b...@travelcomfort.pl pokaż
www
www.travelcomfort.pl

Travelcomfort jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie przewozu osób oraz organizacji wypoczynku na terenie Polski i Europy.
Oferujemy:
- obsługę uroczystości (np. autokary dla gości lub auto dla Młodej Pary),
- transfery lotnisko (port) - hotel,
- organizację oraz obsługę wycieczek krajowych i zagranicznych,
- wymiany załóg,
- obsługa eventów, wyjazdów integracyjnych itp.
Firma nasza istnieje na rynku od 1997 roku. W tym czasie zyskaliśmy zaufanie wielu firm krajowych, zagranicznych oraz klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Jeździły
z nami różne znane osobistości ze świata muzyki, mody, sportu, filmu oraz polityki. O zaufaniu do nas świadczy czas, jaki już istniejemy na rynku, a także częsta powtarzalność zamówień przez tych samych klientów. Jeśli również Państwo obdarzą nas zaufaniem, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby spełnić Państwa oczekiwania. Raz wybrani, zawsze się sprawdzamy.
Dysponujemy nowoczesnym taborem różnych modeli pojazdów - począwszy od autokarów (21-, 29-, 36- i 50-osobowe) przez busy, mikrobusy, auta osobowe, do aut luksusowych
i limuzyn. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty oraz ubezpieczenia gwarantujące rzetelność, skrupulatność i pewność wykonywanych przez nas usług.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ALBATROS TRAVEL Kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych

adres
Trójmiasto
telefon
607-374-333
e-mail
a...@wp.pl pokaż
www
albatrostravel.pl

Zapewniamy ekskluzywny przejazd Młodej Pary i Gości weselnych.
Ponad to zajmujemy się transportem osób na terenie całego kraju jaki i Europy.
Oferujemy szeroki wybór, od ekskluzywnych samochodów osobowych, busów 9-osobowych, poprzez 21-osobowe minibusy do 52-osobowych autokarów.
Nasza kadra to wykwalifikowani i kulturalni kierowcy, którzy szanują naszych pasażerów i dbają o ich bezpieczną podróż. Gwarantujemy naszym klientom rzetelność w wykonywanej przez nas pracy. Wybór naszej firmy zaowocuje Państwa zadowoleniem z jakości wykonanych usług w konkurencyjnej cenie.

Przejazdy Okolicznościowe Lord Cars

adres
Gdańsk
telefon
570-236-836
e-mail
i...@autoslub.com.pl pokaż
www
www.autoslub.com.pl

Przejazdy okolicznościowe, wesela. "Kiedy widzę przejeżdżające Alfa Romeo, zdejmuję kapelusz z głowy" (Henry Ford)

Klasyczne Auto

adres
84-230 Rumia, ul. Kamienna 88a
telefon
509-773-994
www
www.klasyczne.auto.pl

Firma Klasyczne Auto od ponad 10 lat rozwija swoją kolekcję wyjątkowych i niepowtarzalnych samochodów do wynajęcia na różne specjalne okazje. Bogaty wybór prawdziwych perełek z historii motoryzacji obejmuje zarówno klasyczne modele z XX wieku, jak i oryginalne modele współczesne o niebanalnych kształtach i parametrach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno legendarne amerykańskie krążowniki szos (imponujący wybór Cadillaców z uwzględnieniem legendarnego Cadillaca Eldorado z 1973 roku), jak i niezapomniane modele z PRLu (wśród nich nasza kultowa niebieska Warszawa 223). Z modeli bardziej współczesnych na uwagę zasługuje zwłaszcza bardzo elegancki Cadillac STS, jak i prawdziwy gigant - Ford Excursion, który na szosie nieustannie wzbudza szacunek i podziw wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Oryginalnym wyborem jest także Chevrolet Corvette Stingray - pojazd o niezapomnianym kształcie nadwozia, idealny dla miłośników efektownych wejść.

Spośród takiej kolekcji modeli nie trudno będzie wybrać ten odpowiedni pasujący klimatem i nastrojem do tego najważniejszego dla Państwa dnia - dnia waszego ślubu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie http://klasyczne.auto.pl, gdzie można obejrzeć wysokiej jakości zdjęcia każdego z modeli.
Wszystkie samochody wynajmujemy z profesjonalnym, przeszkolonym kierowcą (wyjątkiem jest tu dwuosobowa Corvette). Ceny rozpoczynają się już od 150 zł (najbardziej popularna Warszawa), do 400 (przedwojenny Packard 901) za godzinę wynajęcia pojazdu. Do tego doliczany jest koszt paliwa zależny od przejechanego dystansu.
Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie i kontaktu.

Bryczką lub samochodem retro do ślubu.

adres
80-174 Gdańsk, ul. Konna 29
telefon
58 303-97-10, 511-258-061, 601-611-499
www
www.tabun.kuznia.net

Przedwojenny luksusowy mercedes, model 170 SD po renowacji, w kolorze butelkowej zieleni, ze skórzaną jasną tapicerką oraz piękna zabytkowa bryczka i dwa czarne konie mogą zawieść Państwa do ślubu. Zarówno samochód i bryczka pomieszczą parę młodą oraz świadków. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszej restauracji!!

Klimatycznie do ślubu.pl

adres
Trójmiasto
telefon
601-643-066
e-mail
a...@wp.pl pokaż
www
www.klimatyczniedoslubu.pl

Naszą ofertę kierujemy do młodych par, które zdają sobie sprawę, że "nowiuśkie auto sąsiada" już za parę lat będzie zwykłym "szarakiem" jakich wiele. Dla tych, którzy wiedzą, że limuzyna to nie to, co do nich pasuje, a cenią sobie niezapomniany klimat lat 60-tych i "to coś" co z pewnością wyróżni ich z tłumu powodując sympatyczny uśmiech na twarzach gości, zazdrość wśród gapiów i niezapomniane wrażenia dla nich samych.

Rolls Royce

adres
Trójmiasto
telefon
501-158-373
e-mail
k...@oldtimerdoslubu.pl pokaż
www
www.oldtimerdoslubu.pl

Ofertujemy przejazdy unikatowym pojazdem Rolls Royce Silver Shadow z 1972 roku. Zostało wyprodukowanych jedynie kilkanaście tysięcy egzemplarzy tego modelu.
Wyprawa do ślubu limuzyną sprzed ponad czterech dekad na pewno zapewni niezapomniane wrażenia.

Caddy4u

adres
Trójmiasto
telefon
504-641-650
e-mail
t...@gmail.com pokaż
www
www.caddy4u.pl

Oferujemy piękny kabriolet Cadillac Eldorado Convertible rocznik 1976. Auto jest 6-cio osobowe - z przodu obok kierowcy jadą świadkowie, a z tyłu wygodnie Młoda Para. Silnik 8. 2 L V8! Jest to wielki, bardzo wygodny amerykański luksusowy kabriolet z elektrycznie składanym dachem.Piękny biały lakier, białe skóry i biały składany dach!