Kwiaty

obiekty: 1 do 6 (z 6)

Centrum Ślubu i Dekoracji

adres
Pruszcz Gdański
telefon
503-135-099
e-mail
j...@wp.pl pokaż
www
www.centrumslubu.com.pl

Oferujemy profesjonalna i niezapomnianą dekorację kościołów, sal, plenerów oraz aut weselnych.
Nowością w naszej ofercie jest dekoracja światłem. Ponadto oferujemy szereg atrakcji tj. fontanna czekoladowa i alkoholowa, wytwornica baniek, kosze prezentowe dla rodziców i wiele innych.
Pomożemy Państwu w kompleksowej organizacji i koordynacji ślubu i wesela, a dzięki wypracowanym rabatom u podwykonawców znacznie zmniejszamy koszty.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółowa ofertą firmy.

Kwiaciarnia Złocień

adres
80-257 Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/8
(na Morenie obok KFC)
telefon
58 348-97-70  fax:  58 348-97-70
e-mail
k...@zlocien.dj.pl pokaż
 
zgłoś do aktualizacji

Kwiaciarnia Złocień. Największy wybór niebanalnych wiązanek Ślubnych i okolicznościowych. Dekoracja Samochodów, Wystroje kościołów i sal weselnych. Fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa. Zapraszamy do naszych Kwiaciarni. Gdańsk-Wrzeszcz ul. Srebrniki 12 tel. 345 29 44, Gdańsk Morena ul. Marusarzówny 8 tel. 348 97 70, tel. kom. 601 61 00 47.

Kwiaciarnia BACCARA Lucyna Eichert

adres
80-284 Gdańsk, ul. Zamenhofa 39A
telefon
58 341-65-94, 603-863-625
e-mail
k...@wp.pl pokaż
www
www.kwiaty-baccara.pl

Kwiaciarnia BACCARA Lucyna Eichert jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od 1989 roku kwiaciarnię prowadzi Lucyna Eichert - dyplomowany florysta po Warszawskiej Szkole Florystyczniej p. Małgorzaty Niskiej oraz po licznych kursach w Polskiej Szkole Florystycznej w Poznaniu.
Zatrudniamy wykwalifikowane florystyki (po liceum plastycznym). Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Spełniamy wszystkie marzenia, każdej nawet najbardziej wymagającej Panny Młodej.

Wykonujemy pełna florystykę, a w szczególności specjalizujemy się we florystyce ślubnej i z każdym rokiem mamy coraz większe doświadczenie i kwalifikacje.
Obserwujemy nowości i uczestniczymy w licznych kursach i szkoleniach z branży florystyki ślubnej.

Dysponujemy dużym obiektem z odpowiednim zapleczem magazynowym i warsztatowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć duże imprezy (nawet do 1000 osób) i zapewnić odpowiednie naczynia do dekoracji.
Staramy się być zawsze krok przed konkurencją. Praca to nasza pasja. Naszym atutem jest profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, życzliwa obsługa i otwarcie na nowe pomysły i rozwiązania.

Zielone Studio Katarzyna Tkaczewska - pracownia florystyczna

adres
Gdańsk, ul. Wałowa 30
telefon
58 58 304-31-73, 502-042-823
e-mail
z...@wp.pl pokaż
www
www.katarzynatkaczewska.pl

Tworzę po to aby spełniać Wasze marzenia
komponując z kwiatów niezwykły świat barw.

STUDIO FLORYSTYCZNE "GLORIOZA" Elżbieta Dussa

adres
Trójmiasto
telefon
693-126-042
e-mail
e...@wp.pl pokaż
www
www.glorioza.net

Wykonujemy ślubne dekoracje kościołów, lokali czy samochodów. Można u nas zamówić również ślubną wiązankę. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę ręcznie zdobionych, niepowtarzalnych ślubnych dodatków. Przyjmujemy zamówienia zarówno kompleksowe jak i jednostkowe. Przy realizacjach kompleksowych rabaty nawet do 25%. Naszym Klientom zawsze służymy fachową radą i profesjonalną obsługą.

Mały Park Kwiaciarnia Alternatywna

adres
80-246 Gdańsk, ul. W.Pniewskiego 3
(na tyłach Manhatanu)
telefon
58 305-76-95
e-mail
k...@interia.pl pokaż
www
www.kwiaciarniaalternatywna.pl

Od kilkunastu lat tworzymy z pasją wyjątkowe i bardzo indywidualne w charakterze; wiązanki ślubne, dekoracje kościołów, sal, samochodów. Wprowadzamy na rynek nowatorskie pomysły, które śmiało można nazwać małą formą sztuki. Nasze prace mają dusze i właśnie tym wyróżniamy się na rynku florystycznym.